www.EKİNCİK.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.EKİNCİK.com

MüZiK , ReSiM, ViDeO , FLiM Aradığınız Herşey Burada --->

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tv GafLarı

YazarMesaj
ScoPerta

ScoPerta

Erkek

Tv GafLarı Empty
MesajKonu: Tv GafLarı   Tv GafLarı Icon_minitime2009-09-06, 01:06

televizyon klasiği kadının sesi

--------------------------------------------------------------------------------

Sunucu: Mustafa amca 89 yaşında 5 kez evlenmiş.Şuanda dul ve evlenmek istiyor.Buyrun Mustafa amca sizi dinliyoruz.
Mustafa Amca: Valla iyi bir karı buluruz diye geldik işte yavrım
Sunucu Bu arada telefon hattımızda Mustafa amca için arayan bir izleyicimiz varmış.Buyrun efendim sizi tanıyalım
İzleyici: İsmim Tayyar bacım. Mustafa amcanın karı aradığını duyduk aradık. Mustafa amca sen nasıl bir şey aramıştın. Sarışın , esmer , rus sen söyle biz göndeririz.Olmazsa mekanımız Laleli gel seç beğen.
Sunucu Kees kees !!, Reklam giriyoruz!

Sunucu Neriman hanım 37 yaşında ve eşinin kendisini aldattığını iddia ediyor. Evet Neriman hanım ne diyeceksiniz bu konuda ?
Neriman Hanım: Benim herüfü beni aldatırken ahırda suç üstü yakaladım bacım.
Sunucu: Ahırda mı !? Yapacak başka yer mi yoktu ?
Neriman Hanım: ee bizim eşşek ahırda kali
Sunucu: Keestik !

Sunucu: Osman bey 57 yaşında. 5 yıldır kayıp olan Recai adındaki oğlunu arıyor.Buyrun efendim sizi dinliyoruz.
Osman Bey: Evet hanfendü.5 yıldır perişan oldık.Ağlamaktan gözlerimden ameliyat oldım.7 numara gözlük kullanıyorum.
Sunucu: Size bir sürprizimiz var Osman bey. Oğlunuzu bulduk ve şuan telefon hattında.Buyrun konuşun.
Osman bey: Aloooo oğlım canım oğlım
Recai: Alooo, ne haber babişko , ayool gözlük yaapmışııız
Osman Bey: hönk! Yok benim çocuğum falan hatta kısırım ben!

Sunucu: Şekibe 31 yaşında.Evde kalmış.Kimse onunla evlenmiyor.Çok çirkin,zengin olsa hadi neyse diyecez, Allah belanı versin senin şekibe , seninle evlenmek isteyen kerizi biz nerden bulucaz şekiibeee !
Yönetmen: Kestiiiik !

Sunucu: Ercüment bey 46 yaşında. Eşine hergün dayak attığı için eşi onu terketmiş.Evet sizi dinliyoruz.
Ercüment Bey: Hayır hanımefendi ben şey....
Sunucu: Suuus! Görüyorsunuz değil mi sayın seyirciler , nasıl da inkar ediyor.Erkeklerin egemen olduğu bu dünyada kadınlar hep işkence görüyor.Evet başka ne diyeceksiniz ?
Ercüment Bey: Hanımefendi ben oğlumu...
Sunucu: Neeee oğlunu da mı dövüyorsun !? Evet sayın seyirciler bir de utanmadan eşiyle barışmak için bize müracaat edip stüdyoya gelmiş.
Ercüment bey: Manyak mısınız siz ya !? Ne barışması !? Ben kayıp olan oğlum için gelmiştim !
Sunucu: hönk! Şeeyy bi reklam girsek !

Tv GafLarı
1 sayfadaki 1 sayfası